YANHAK.COM
KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1. TARAFLAR

1.1. İşbu Kullanıcı Sözleşmesi ("Sözleşme"), yanhak.com ("Platform") üzerinden, Yanhak Teknoloji A. Ş. ("Yanhak" veya "Şirket") tarafından sağlanan hizmetlere erişim sağlayacak olan kullanıcılar ("Kullanıcı" veya "Siz") arasında akdedilir.

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

2.1. Platform, Yanhak tarafından işletilen ve şirketlerin çalışanlarına sağladığı yan hakları kaydedebilecekleri, teklif alabilecekleri ve destek hizmeti talep edebilecekleri bir platformdur. İşbu Sözleşme, Kullanıcıların Platform üzerinden sunulan hizmetlerden yararlanmasına ilişkin hak ve yükümlülükleri düzenlemektedir.

2.2. Platform’u kullanarak veya kullanıcı olarak kayıt olarak, işbu Sözleşme’yi kabul etmektesiniz ve bu Sözleşme'yi ihlal etmeyeceğinizi taahhüt edersiniz.

3. TARAFLAR'IN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1. Kullanıcı, Platform’u dürüstlük, ahlak ve adaba uygun şekilde kullanmalı ve Platform'un işleyişini engelleyebilecek herhangi bir davranışta bulunmamalıdır.

3.2. Platform'a erişmek için gerekli olan bilgileri doğru, güncel ve eksiksiz olarak sağlamalısınız. Hesap bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda, bu bilgileri güncellemeyi taahhüt edersiniz.

3.3. Hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifre dahil olmak üzere tüm bilgilerin güvenliğinden siz sorumlusunuzdur. Hesabınızla yapılan işlemlerin tümü sizin tarafınızdan gerçekleştirilmiş sayılacaktır. Şifrenizin yetkisiz kullanımını veya hesabınızın güvenliğini ihlal eden durumları derhal Yanhak'a bildirmelisiniz.

3.4. Platform'un tasarımı, içeriği ve veritabanı üzerindeki tüm fikri mülkiyet hakları Yanhak'a aittir ve izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır.

3.5. Platform’da yer alan içeriklerin hiçbir şekilde sağlık beyanı olmadığını, Yanhak'ın bu içeriklerle ilgili herhangi bir taahhüt ve garanti vermediğini ve içeriklere dayanarak tıbbi bir müdahalede bulunmamanız gerektiğini kabul edersiniz.

3.6. Yanhak, işbu Sözleşme ve Platform üzerinde yayınlanan koşulları dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, ilaveler yapma veya Platform'u yeniden organize etme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler, yayınlandığı tarihte geçerli olacaktır.

3.7. Platform'un kullanımı ve Platform üzerinde gerçekleştirilen işlemlerden doğan sorumluluklar tamamen size aittir. Yanhak, Kullanıcıların Platform üzerinden sağladığı yan haklardan ve tekliflerden sorumlu değildir.

3.8. Kullanıcıların Platform üzerinde paylaştığı her türlü bilgi ve içerikten kaynaklanan her türlü talep ve zarardan sorumlu olacaksınız.

3.9. Yanhak, Platform'dan veya link verilen diğer sitelerden kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Platform üzerinden ulaşılan diğer sitelerin içeriği veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur.

3.10. Yanhak, kullanıcıların aralarındaki işlemlerden veya platform üzerinden sağlanan içerik ve hizmetlerden sorumlu değildir.

3.11. Yanhak, kullanıcıların kötüye kullanımını veya Sözleşme ve mevzuata aykırılığı tespit etmesi durumunda, kullanıcıların Platform'u kullanmasını askıya alma veya engelleme hakkını saklı tutar.

4. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

4.1. Platform, "OLDUĞU GİBİ" sağlanır ve Yanhak, Platform'un hatasız, kusursuz, kesintisiz veya mükemmel olduğu veya Kullanıcıların özel ihtiyaçlarını tamamen karşılayacağı şeklinde bir iddia veya taahhütte bulunmaz.

4.2. Yanhak, Platform kullanımından veya Sözleşme'ye uyulmamasından doğan her türlü zarardan sorumlu değildir. Bu zararlar, maddi, manevi ve mali zararlar, veri kaybı, iş kaybı veya itibar kaybı da dahil olmak üzere her türlü zararı içerir.

4.3. Yanhak, Platform'un güvenliği ile ilgili taahhüt vermez ve Platform'u kullanırken ortaya çıkabilecek güvenlikle ilgili sorunlardan sorumlu değildir.

4.4. Yanhak, Platform üzerinden sunulan içeriklere, hizmetlere veya diğer kullanıcıların paylaşımlarına ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

5. KABUL EDİLEN HÜKÜMLER

5.1. Platform'u kullanarak veya Kullanıcı olarak kayıt olmak suretiyle, işbu Sözleşme'yi kabul ettiğinizi ve Sözleşme'ye uyacağınızı beyan edersiniz.

6. YÜRÜRLÜK

6.1. İşbu Sözleşme, Platform'un kullanımı ile birlikte yürürlüğe girer ve taraflar arasındaki ilişki Platform'un kullanımı sona erene kadar devam eder.